Piątek, 24 styczeń 2020, Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clouds
-1°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 86
Clear
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-3°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dostateczna
18.11.2013, 14:51 | czytano: 2313

Nowotarski Wieczór Cecyliański (zdjęcia)

zdj. Michał Bachulski

NOWY TARG. W niedzielny wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpiły chóry, schole i orkiestry w ramach Wieczoru Cecyliańskiego. Spotkanie zorganizowało Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne chór "Echo Gorczańskie" wraz z parafią NSPJ i władzami miasta.

Wśród zaproszonych wykonawców byli: Schola „Promyki”z Parafii N.S.P.J.w Nowym Targu- dyr. S. Emanuela, Chór –„Słowiki Rabczańskie” z Rabki - dyr. Kinga Brandys- Wójciak, Chór „Cantantes” z Rabki – dyr. Kinga Brandys- Wójciak, Chór „Wierchy” z Zakopanego – dyr. Wojciech Bonczyk, Miejska Orkiestra Dęta z Nowego Targu –dyr.Marcin Musiak, Orkiestra Parafii NSPJ w Nowym Targu – dyr. Andrzej Wiśniowski oraz Chór "Echo Gorczańskie" z Parafii NSPJ w Nowym Targu – dyr. Piotr Augustyn.

opr.s/ zdj. Michał Bachulski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
z pozycji widza09:34, 20 listopada 2013
Co to się stało ? Czy wystempowaly tylko dwa zespoly? Halo!!! Miejscy repoterzy czy zabrakło wam kliszy ? Czy checi przedstawienia wszystkich uczestnikow? Jest to niegodne .To zakrawa na dyskryminacje pozostałych uczestnikow cecyliady.
meski głos21:38, 19 listopada 2013
@anny. Jak ktos jest głuchy to nie usłyszy nawet trąby , a nie tylko meskich głosów.
ANNA16:25, 19 listopada 2013
CHOR ECHA GOIRCZANSKIE BEZ ENTUZJAZMU STARY REPERTUAR., NIE SŁYCHAC MESKICH GLOSÓ
stróż z magistratu18:37, 18 listopada 2013
Wszystko dopiete na ostatni guziczek. Burmistrz szuka ambasadorów nie wiadomo gdzie, a tu każdy z występujących zasługuje na takie miano. Troche wiecej obiektywizmu , a jak nie to kolejny burmistrz moze bedzie miał lepszy wzrok i lepszych doradców.
Nowotarżanka16:00, 18 listopada 2013
Chóry z Rabki - perfekcja mimo krótkiego stażu, podobnie jak coraz lepsza Orkiestra Miejska :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij