Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.03.2014, 17:01 | czytano: 1619

Ciekawe koncerty. Cezik i Bednarek w uzdrowisku

Z myślą głównie o młodych rabczanach, Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju organizuje w uzdrowisku dwa koncerty popularnych wykonawców - Cezika i Kamila Bednarka.

Najpierw, 24 maja, w sali teatru lalek „Rabcio” wystąpi Cezik&Klejnuty z projektem „kameralny akt solowy”. Cezik to artysta niebanalny, który najpierw ogromną popularność zdobył w Internecie. Piosenki, które śpiewa od tyłu, utwory w których podkłada głos pod innych i tzw. „wkręty”, cieszą się do dziś niesłabnącym zainteresowaniem.

Bez wątpienia ogromną atrakcją będzie też koncert Kamila Bednarka, muzyka i wokalisty, który z kolei ogromną popularność zdobył dzięki występowi w telewizyjnym show „X Factor”. Młody artysta reggae wystąpi w Rabce-Zdroju w Dzień Dziecka, 1 czerwca, w Amfiteatrze Miejskim. Bilety na oba koncerty (30 zł w przedsprzedaży, 35 zł przed koncertem), są już do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury (Amfiteatr, Chopina 17).

Koncert Cezika rozpocznie się o godz. 20, a Kamila Bednarka o g.19.

Źródło: UM w Rabce-Zdroju
najnowsze informacje
komentarze
bela18:11, 14 marca 2014
Bednarek nie był w programie ,,X Factor,, tylko w ,,Mam Talent,, to tak dla scisłosci
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij