Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Mist
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
06.04.2014, 07:00 | czytano: 5474

Michał Adamowski wśród nagrodzonych w konkursie Press Foto 2014

W Warszawie odbyła się Gala Finałowa konkursu BZWBK Press Foto 2014. Wśród laureatów znalazł się Bartłomiej Jurecki z Tygodnika Podhalańskiego, zdobywca I nagrody w kategorii "Życie codzienne" oraz nasz kolega redakcyjny Michał Adamowski, który zajął drugie miejsce w kategorii "Sport".

BZWBK PRESS FOTO to jeden z największych konkursów fotografii prasowej w Polsce. W tym roku zorgniazowany został po raz 10. Spośród ponad 6 tysięcy zakwalifikowanych do konkursu zdjęć przesłanych przez 367 fotografów, nagrodzono i wyróżniono 41 prac – zdjęć pojedynczych i fotoreportaży.

Zdjęcia oceniano w sześciu kategoriach. Laureatów tegorocznej edycji wybierało jury pod przewodnictwem Tadeusza Rolke – artysty fotografika, prekursora polskiej fotografii reportażowej. W skład jury weszli Anna Beata Bohdziewicz, Marek Grygiel, Waldemar Kompała oraz Tomasz Tomaszewski.

Zdjęcie Michała wykonane zostało w trakcie ubiegłorocznej Kumoterskiej Gońby w Białym Dunajcu.

opr. s/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ada z 8 klasy15:02, 6 kwietnia 2014
Gratulacje. Do mnie bardziej przemawiają fotoreportaże Pana Adamowskiego niż zdjęcia Jureckiego.
zibifoto10:54, 6 kwietnia 2014
Michał moje gratulacje i życzę ci dalszych sukcesów i pozdrawiam.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij