Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
03.05.2014, 17:50 | czytano: 1162

80-lecie Orkiestry Dętej OSP w Rabce-Zdroju

Fot. Piotr Kuczaj

Lubiana i popularna w całej okolicy orkiestra dęta swój jubileusz obchodziła w piątek. Z tej okazji do Rabki-Zdroju przyjechał m.in. wojewoda Jerzy Miller.

Wojewoda gratulował członkom orkiestry jubileuszu i - przy okazji obchodów Dnia Strażaka - wręczał odznaczenia m.in. Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP Józefowi Skawskiemu z OSP Ponice.

W uroczystości, która odbyła się w Amfiteatrze Miejskim, wzięli również udział posłowie - Barbara Bartuś i Edward Siarka oraz senator Bogdan Pęk.

Kierowana przez kapelmistrza Jacka Klinowskiego rabczańska orkiestra dęta liczy obecnie 27 członków. Sporą część stanowi młodzież.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij