Niedziela, 11 kwiecień 2021, Imieniny: Filipa, Leona, Jaromira
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Rain
10°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Clouds
14°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Clear
17°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 34
Clouds
16°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 40
Clouds
13°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
06.05.2014, 19:41 | czytano: 3558

Występ iluzjonisty Rafała Mulki (zdjęcia)

RABKA-ZDRÓJ. W Rabkolandzie gościł iluzjonista Rafał Mulka wraz z Beskidzkim Teatrem Iluzji. - Podczas kilku występów na żywo mogliśmy zobaczyć jak ciało rozdziela się na dwie części - w trakcie lewitacji, wziąć udział w magicznych konkursach oraz osobiście zadebiutować na scenie i zaczarować publiczność - wylicza Piotr Wiecha.

Goście mieli okazję przyjrzeć się zjawiskom iluzji z bliska, kiedy Rafał Mulka wkroczył w tłumy zwiedzających demonstrując im niektóre z trików w ramach Akademii Magii.

Akademia Magii to prowadzony na YouTube projekt, który pokazuje jak wykonywane są niektóre z magicznych sztuczek, tym razem można było zobaczyć triki na żywo w Rabkolandzie.

mat, pras. opr.s /zdj. Piotr Wiecha
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij