Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
01.10.2014, 16:07 | czytano: 1853

Rodzinny piknik z latawcem (zdjęcia)

W Niedzicy odbył się Rodzinny Piknik z Latawcem, zorganizowany przez grupę przyjaciół z gmin Łapsze Niżne i Czorsztyn.

Rodzinny piknik z latawcem zorganizowany został z myślą o dzieciach i ich rodzicach, aby mogli spędzić wspólnie, rodzinnie czas na świeżym powietrzu. Aby dać alternatywę dla multimediów: komputera, gier telewizyjnych, telewizora - informują jego organizatorzy. Hasłem pikniku były słowa "Najcenniejsze chwile, to te spędzone z dziećmi", a jego atrakcjami były: gratisowa wata cukrowa (Michał i Małgorzata Kowalczyk), gratisowe kiełbaski (Helena i Antoni Szewczyk oraz Łukasz i Katarzyna Nowak), gratisowe słodycze Vobro (firma Vobro właściciel Wojciech Wojenkowski) oraz gratisowe ciasto (Koło Gospodyń Wiejskich z Niedzicy). Była też butla z helem, po spożyciu którego można była mówić gadanie zmodulowanym głosem, a animatorzy ze stowarzyszenia Sprężyna zorganizowali gry i zabawy.

Głównym punktem pikniku był konkurs latawców.

oprac. r/ źródło: organizatorzy
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Byłam tam21:46, 1 października 2014
Świetna impreza. Wszyscy się świetnie bawiliśmy a dzieciaki były przeszczęśliwe. Sama nie wiedziałam że to taka frajda puszczać latawiec. Gratuluję pomysłu!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij