Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
25.08.2015, 14:10 | czytano: 2876

E-Jarmark (zdjęcia)

Podczas Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu, na Rynku odbyły się E-Jarmarki organizowane przez VexTeriam. Założeniem strefy e-sportowej, była czysta rywalizacja graczy oraz promowanie wśród różnorodnych środowisk nowoczesnego sportu.

- Przyciągaliśmy wiele młodych ludzi, ale znalazło się również wiele osób starszych którzy obserwowali zmagania graczy na komputerach - mówi w imieniu organizatorów Paweł Maśnica. - Puchary oraz medale otrzymaliśmy od burmistrza miasta Nowy Targ, który wręczył nagrody graczom na scenie w sobotę. Odwiedziła nas również vlogerka Julia "Bletka" Miernik, która rozdała kilkaset autografów wśród graczy i widzów oraz pomagała nam w organizacji.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Nowego Sącza dA'KINGz, drugie zajeła drużyna Silesian z okolic Katowic i ostatnie miejsce na podium nasza lokalna drużyna VexTeriam. Udział w turnieju wzięło 16 drużyn.

oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Easy21:21, 28 sierpnia 2015
Nie zagrali bo są narcyzami i nic nigdy nie wygrają i tyle XD
Steam22:33, 27 sierpnia 2015
Mam pytanie do uzytkownika Robert.
Co to sa za no'namy i czemu nie zagrali na turnieju zeby pokazac skilla :) ?
robert07:36, 27 sierpnia 2015
A Bukowy I Spenso nie grali bo nie dla nich takie lany oni tacy PRO że tylko ESL ONE i jakieś mniejsze IEM
Benek20:15, 26 sierpnia 2015
Szkoda że była różnica rang takto by IziYolo
njo23:27, 25 sierpnia 2015
Również drużyna lokalna :)
Z.18:55, 25 sierpnia 2015
Zamiast "lokalna", powinno być napisane "drużyna organizatorów", nieprofesjonalny ruch ze strony osób odpowiedzialnych za turniej.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij