Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Jabłonka i okolice
Clear
-8°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clear
-6°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 2
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clear
-4°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 81
Clear
-8°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clear
-12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.02.2016, 12:12 | czytano: 917

Zbliża się III Ogólnopolska Zimowa Senioriada

- Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów do udziału w III Ogólnopolskiej Zimowej Senioriadzie na Podhalu, która odbędzie się w Rabce-Zdroju w dniach 1-2 marca br. - informuje Marek Szarawarski. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziały 22 Uniwersytety Trzeciego Wieku i inne stowarzyszenia seniorialne - w tym z Ukrainy i Austrii. Senioriadzie patronuje Podhale24.

W ośmiu konkurencjach - „kręgle curlingowe” na lodzie, biegi narciarskie lub biegi, slalom narciarski, rzut „śnieżkami do celu”, zjazd na dętkach, turniej brydżowy, turniej szachowy, nordic walking połączony z konkursem wiedzy wystartuje 320 kobiet i mężczyzn z 22 Uniwersytetów. Reprezentowane będą: Wojkowice, Andrychów, Kęty, Lublin, Nowy Targ, Zawiercie, Józefów, Myszków, Gliwice, Kielce, Malbork, Chrzanów, Rzeszów, Oświęcim, Wołyń /Ukraina/, Łazy, Nowy Sącz, Zakopane, Rabka-Zdrój, Wadowice, Kraków i Wiedeń.

W pierwszym dniu III OZS zawodnicy i organizatorzy spotkają się na spektaklu „Co Wom powim to Wom powim” Teatru Rabcio a następnie na uroczystej kolacji w restauracji „Victoria.

- Podczas naszej Senioriady planujemy przeprowadzenie akcji nazwanej przez nas „Mała Orkiestra Codziennej Pomocy” w trakcie której wolontariuszki z LO Romera będą zbierać pieniądze na spłatę kotła gazowego oraz wymianę instalacji elektrycznej w budynku Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Rabce – Zdroju przy ul. Podhalańskiej. Będziemy też promować leczenie dzieci w Śląskim Centrum Rehabilitacyjno - Uzdrowiskowym - dodaje przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Senioriady.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij