Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 67
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
11.03.2016, 17:22 | czytano: 1088

"Złote lata Rabki-Zdroju" - album wznowiony

W związku z ogromnym zainteresowaniem albumem "Złote lata Rabki-Zdroju", który ukazał się w 2014 roku, Miejski Ośrodek Kultury wznowił jego publikację. Nakład 1000 egzemplarzy trafił właśnie do siedziby MOK.

"Złote lata Rabki-Zdroju", to album opisujący historię uzdrowiska i miasta od 1864 roku, czyli daty otwarcia pierwszych łazienek, do roku 1939. Album zawiera 5 rozdziałów; na 80 stronach znalazło się 300 archiwalnych, kolekcjonerskich fotografii oraz 60 stron tekstów dotyczących historii Rabki. Autorami tekstów są: Henryk Urbanowski, Katarzyna i Jan Ceklarzowie, Józef Gaweł i Piotr Kuczaj. Pocztówki i fotografie reprodukowane w albumie pochodzą ze zbiorów Piotra Kuczaja. Serdecznie polecamy to niezwykłe wydawnictwo i zapraszamy na literacki spaceru po Rabce-Zdroju w jej "złotym wieku". Cena albumu - 60 zł. Można go już nabyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury mieszczącej się w Amfiteatrze Miejskim przy ulicy Chopina.

Źródło: materiały prasowe
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij