Wtorek, 21 styczeń 2020, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.04.2016, 10:29 | czytano: 1156

Rabkoland otwiera się 30 kwietnia

Tegoroczny sezon w rodzinnym parku rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju rozpocznie się w sobotę 30 kwietnia o godz.10.00.

Nowością w Rabkolandzie będzie Strefa Wikingów – najnowsza atrakcja i pierwsza strefa tematyczna parku. Dzieci będą mogły przebrać się tu w stroje wojowników, w strefie czekać będą na nie m.in. 10-metrowy statek Wikingów, zjeżdżalnia połączona z latarnią i skandynawska huśtawka. W dniu otwarcia zaplanowano też spotkanie na żywo z 16 nordyckimi wojami.

Stałe atrakcje Rabkolandu to m.in. Teatr Magii i Teatr Pacynka, 30-metrowy młyn z widokiem na Luboń, kolejka Rabka Express, największy na Podhalu rurapark, straszny dwór, cyrk wielki, ponad 250 animatronicznych ruchomych figur i wiele innych atrakcji, odnowiona karuzela Musik Express i inne.

oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij