Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.08.2016, 14:10 | czytano: 1322

Odkrywamy Pieniny - dzień z Pienińskim Parkiem Narodowym

pieniny24

KROŚCIENKO. Pieniński Park Narodowy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowali "spotkanie z Parkiem Narodowym." Od rana pracownicy PPN oprowadzali chętnych po wystawie przyrodniczej znajdującej się w budynku dyrekcji Parku w Krościenku. Po południu impreza przeniosła się do Amfiteatru Pod Wierzbą.

Każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę o Pienińskim Parku Narodowym uczestnicząc w grach oraz konkursach przygotowanych przez jego pracowników. Na zwycięzców czekały cenne nagrody. Teresa Ciesielka bardzo ciekawie opowiedziała o faunie i florze Pienin. Przypomniała również podstawowe zasady, jakich należy przestrzegać wędrując po terenie Parku.

Następnie na scenie zaprezentowali się członkowie szczawnickiego Stowarzyszenia 60+. Swoim przedstawieniem obfitującym w zabawne skecze z życia seniora wprawili publiczność w wyśmienity nastrój. Pokazali oni, że życie po sześćdziesiątce wcale nie musi być nudne. Na scenie Amfiteatru wystąpił początkujący zespół młodzieżowy „Czarne Słońce”.Następnie Teatr Małych Form Artystycznych zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy podczas przedstawienia „Lato u Kubusia Puchatka”. Zwieńczeniem dnia był występ zespołu Ahaju Fusion, który zabrał publiczność w muzyczną podróż po rejonie Andów. Pomimo zmiennej pogody imprezę należy zaliczyć do udanych.

Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij