Wtorek, 18 luty 2020, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Jabłonka i okolice
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 97
Rain
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
31.08.2016, 08:36 | czytano: 613

Młodzież na międzynarodowym spotkaniu o demokracji

Fot. Józef Słowik

Jak funkcjonuje rada miasta, w jaki sposób są wybierani radni i jak przebiega proces uchwalania uchwał - o to wszystko pytali w Urzędzie Miasta w Zakopanem młodzi z Polski, Litwy i Hiszpanii.

Spotkanie z zakopiańskim radnym Łukaszem Filipowiczem odbywało się w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży JUSTVOTE. Potrwa ona do 8 września, a bierze w niej udział 42 uczestników i leaderów z Hiszpanii, Litwy i Polski.Jak informują organizatorzy, projekt jest realizowany w ramach programu Komisji Europejskiej Erasmus. Młodzi wspólnie zastanawiają się, co można zrobić, by zwiększyć aktywność obywatelską i skłonić większe grono, szczególnie młodych ludzi, do udziału w wyborach.Uczestnicy biorą udział w dyskusjach, grach symulacyjnych, warsztatach i spotkaniach.

js/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij