Wtorek, 07 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Nowy Targ i okolice
Clear
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 13
Clear
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 13
Clear
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 13
Clear
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 13
Clear
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 13
Clear
17°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 13
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.12.2016, 23:29 | czytano: 1565

Trasy biegowe w Rabce-Zdroju

3 i pół kilometra trasy poprowadzone zostało pętlą przez Park Zdrojowy w Rabce Zdroju.

'Ślad na całej trasie jest bardzo dobry a warunki idealne do treningu i biegania rekreacyjnego" - czytamy w przesłanej nam przez Annę Sutor z Grupa Świstak informacji.

Trasa jest odpowiednia dla osób zaczynających z biegówkami jak i narciarzy już zaawansowanych.Przypominamy, że informacje o czynnych już trasach narciarstwa biegowego oraz uruchomionych wyciągach narciarskich na Podhalu znaleźć można na portalu narty.malopolskaonline.pl.

w, s/
najnowsze informacje
komentarze
ola10:55, 5 grudnia 2016
Pięknie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij