Środa, 24 październik 2018, Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Nowy Targ i okolice
deszcz
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 99%
deszcz
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 87%
deszcz
Wiatr: 11.9 km/h Wilgotność: 99%
deszcz
Wiatr: 10.5 km/h Wilgotność: 89%
deszcz
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 90%
śnieg
Wiatr: 19.8 km/h Wilgotność: 91%
25.12.2016, 14:50 | czytano: 2144

Licytacja motocykla - kolejny pomysł nowotarskiego klubu na wsparcie finansowe młodych zawodników

MMKS Podhale Nowy Targ

MMKS Podhale Nowy Targ organizuje licytację motocykla mini motocross, która odbędzie się w przerwie meczu półfinałowego Turnieju o Puchar Polski. Mecz pomiędzy TatrySki Podhalem Nowy Targ a Comarch Cracovią rozegrany będzie 29 grudnia.

Cały dochód z licytacji będzie przeznaczony na wyjazd grupy naboru na finałowy turniej Czerkawski Cup, który odbędzie się w lutym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Specyfikacja: Pojemność silnika – 125 ccm, Silnik 4-suwowy, Koła 12 ” tył, 14″ przód, Hamulce tarczowe.

Licytacja prowadzona będzie za pośrednictwem portalu Facebook, a zakończy się w trakcie spotkania na lodowisku. Deklarowaną kwotę należy wpisać w komentarzu pod postem.

Cena wywoławcza – 1 400 zł.

"Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz zachęcamy do wsparcia naszej młodzieży" - namawia zarząd klubu.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij