Czwartek, 24 sierpień 2017, Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 98%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 92%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.02.2017, 18:13 | czytano: 15981

Śmiertelne płomienie (zdjęcia)

Fot. Czytelnik P24

W Piekielniku strażacy gaszą pożar budynku mieszkalno-gospodarczego. Choć szczegóły pożaru nie są jeszcze znane, strażacy wiedzą już o tragedii, która wydarzyła się w środku.

W płomieniach zginęła jedna osoba. Okoliczności tragedii są przedmiotem ustaleń. Mieszkańcy Piekielnika informują redakcję Podhale24.pl, że śmierć poniosła mieszkająca w domu starsza kobieta. Na miejscu nadal pracują jednostki straży zawodowej i OSP.r/ zdjęcia pożaru otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Dziękujemy.
zobacz także
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij