Sobota, 26 maj 2018, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
płatki mgły
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
płatki mgły
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 95%
deszcz
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.02.2017, 16:50 | czytano: 2021

Zimowy Biwak Szkoleniowy na Turbaczu (zapowiedzi filmowe)

zdj. Polish Outdoor Group

Kolejna edycja Zimowego Biwaku Szkoleniowego Wintercamp 2017 odbędzie się tradycyjnie na Turbaczu w dwóch turach: 16 – 19 lutego i 20 – 23 lutego.

Każda edycja Biwaku jest inna. Organizator, Polish Outdoor Group, stara się wprowadzać coraz to nowe punkty programu, zapraszać nowych, ciekawych prelegentów. Największą nowością w tym roku, jest zupełnie nowy program – WINTERCAMP FAMILY – będzie to dodatkowa, specjalna edycja biwaku przygotowana specjalnie dla dorosłych z dziećmi. Rodzinny klimat zimowej przygody w połączeniu ze szkoleniami i zabawami to unikalna propozycja dla całych rodzin.W trakcie Biwaku ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR poprowadzą podstawowe kursy lawinowe, a instruktorzy PZA pokażą, jak poruszać się w górach zimą. Wszystko po to, aby każdy z „campowiczów” wiedział jak spędzić zimową noc w górach i przeżyć.

Poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania ludzi dzielących miłość do gór. Wiele osób przyjeżdża na Turbacz, by zawrzeć nowe znajomości i dobrze się bawić.Więcej na temat programu szkoleń znajdziecie na stronie www.wintercamp.org.pl/wintercamp-2017/szkolenie-i-program-wintercamp-2017/.

Natomiast o Wintercamp Family więcej informacji na: www.wintercamp.org.pl/wintercamp-family-2017/szkolenie-i-program-wintercamp-family-2017/.

mat. prasowy, opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
turystka18:45, 16 lutego 2017
warto wybrać się na Turbacz przepiękna pogoda ,warunki śniegowe doskonałe-śnieg bielusieńki jakiego nie zobaczycie na dole.Przeżycie niepowtarzalne,widoki oszałamiające.Właśnie we wtorek wędrowałyśmy z kowańca na turbacz.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij