Czwartek, 24 maj 2018, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Szczawnica i okolice
przewaga chmur
19°
Wiatr: 9 km/h Wilgotność: 74%
przewaga chmur
21°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 67%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 58%
przewaga chmur
19°
Wiatr: 19.5 km/h Wilgotność: 78%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
17°
Wiatr: 6 km/h Wilgotność: 77%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
17.02.2017, 13:36 | czytano: 1758

Utalentowany student PPWSZ nagrodzony w prestiżowym konkursie

Michał Ptak, student IV roku architektury Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, został laureatem nagrody publiczności w III edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkice architektoniczne”.

Praca Michała zyskała również uznanie jury konkursu, które przyznało naszemu studentowi wyróżnienie. Nagroda została wręczona w przedostatnim dniu targów BUDMA w Poznaniu.

Hasłem tegorocznej edycji „Szkiców” była „Orgia barw w przestrzeni”, uczestnicy mogli więc w swych kompozycjach użyć nieograniczonej ilości kolorów. Konkurs od trzech lat towarzyszy targom BUDMA i skierowany jest do studentów szkół architektonicznych (publicznych i prywatnych) na terenie kraju, nadających tytuły inżyniera architekta lub magistra inżyniera architekta. Organizatorem „Szkiców architektonicznych” są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP.

Warto zauważyć, że jest to kolejny sukces studentów architektury Podhalańskiej Uczelni w tym konkursie, bowiem w ubiegłym roku wyróżnienie zdobył rysunek Marii Gwiżdż.

Oprac. DpiW, zdjęcia: Bartłomiej Kordeczka
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
??19:49, 18 lutego 2017
Brawo za wytrwałość i trud bo jest to tylko i wyłącznie samodzielna praca tego młodego człowieka. "Podhalanka" (tak jak ta restauracja zwana "knajpką") chce się ogrzać i wypromować na barkach zdolnego studenta. Postawmy sobie pytanie czy wojskowi w ogóle mają pomysł na tą "Podhalankę" (tak jak ta restauracja zwana "knajpką") ? Po ostatnich zmianach kadrowych - rezygnacji prorektora ds. nauki, odpływie pracowników dydaktycznych i studentów, czy jest nadzieja ?
NT16:06, 17 lutego 2017
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów
alik14:22, 17 lutego 2017
brawo Michał , jesteś fantastycznie kreatywny
śmiech na sali14:16, 17 lutego 2017
.. co zostało inżynierowi architektowi, jak tylko szkice robić...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij