Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Czarny Dunajec i okolice
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 26
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 26
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 26
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 48
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 26
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 26
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
09.03.2017, 13:20 | czytano: 3187

Gabaryty na chodniku

NOWY TARG. "Brak wyznaczonego miejsca na gabaryty i brak dozoru ze strony Administracji, jak również sprzątającego. Tak od trzech dni, na chodniku zalegają wersalki i nie ma jak przejść" - skarży się w e-mailu nadesłanym na kontakt@podhale24.pl nasz czytelnik.

"Tak brudnego i zaniedbanego terenu jeszcze nie pamiętam. Mieszkam na Suskiego od 6 lat, ale takiego brudu, nawet po zimie nie było, gdyż sprzątający czyścili na bieżąco, a teraz nie widać nikogo" - dodaje.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
jaga218:16, 11 marca 2017
Mógłby to jakoś położyć a nie rozrzucić , może ktoś by wybrał cos dla siebie
ewelina08:32, 10 marca 2017
Jak się komuś nie podoba zachowanie sąsiadów zawsze może się przeprowadzić. Każdy z nas jest inny.
Nikt nikomu nie każe mieszkać w danym miejscu.
mieszkaniec19:51, 9 marca 2017
Miałem przyjemność, albo nieprzyjemność iść tym chodnikiem i ten pajac co to składował powinien się zastanowić co robi, można było troche dalej to składować bo dzisiaj trzeba było schodzić z chodnika w błoto aby ominąć te wersalki.
mieszkaniec16:10, 9 marca 2017
Do Macieja
skoro taki widok to norma to już nic mnie nie zdziwi na Podhalu nawet administratorzy ze SM którzy zapominają które klatki maja pod nadzorem czy do posprzątania
piotr13:58, 9 marca 2017
Po 20 latach Pan J.B zmienił meble i pewnie tak wyrzucił ! Ne ładnie nie ładnie !
Maciej13:45, 9 marca 2017
Też mieszkam na Suskiego od 17 lat i zawsze tam ludzie składowali wersalki itp.W piątki zawsze przyjeżdżają po gruby gabaryt i będzie porządek.Czytelnik który ma problem to niech się zastanowi jak on bedzie robił remont to gdzie wyniesie stare meble.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij