Poniedziałek, 19 marzec 2018, Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
-9°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-9°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
śnieg
-9°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.03.2017, 10:21 | czytano: 2493

Premiera nowego SUVa w Autoremo

W nowotarskim salonie firmy Autoremo odbyła się uroczysta premiera nowego modelu Skody - dużego SUV'a, którym czeska marka wchodzi na rynek pojazdów tego typu.

Skoda Kodiaq to przestronna licząca ponad 4,7 metrów terenówka, która równie dobrze radzi sobie w komfortowych podróżach po asfalcie, jak na bezdrożach. Mogące pomieścić do 7 osób auto swoją nazwą nawiązuje do Alaski - terenu dzikiego, pięknego i fascynującego jednocześnie. To właśnie tam zamieszkują niedźwiedzie Kodiak, które mierzą do 3 metrów i ważą około 400 kilogramów i to właśnie one oddają ducha nowego modelu.

Samochód może się podobać - nowoczesna sylwetka, rozmiar już na pierwszy rzut oka dający wrażenie bezpieczeństwa i komfortu. Wnętrze samochodu - utrzymane w stylu typowym dla tej marki również robi bardzo dobre wrażenie.

Nową Skodę można już oglądać i testować u nowotarskiego dealera, a my więcej o nowej Skodzie napiszemy w dziale "motoryzacja" już niebawem.

wo/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
fajne13:13, 22 marca 2017
Fajne...
Ale: 180 KM przy 2300 kg ? Może mulić.
No i cena: 160K
i ta kura ...
jo08:26, 20 marca 2017
rzuca na kolana :) ciekawe jakie ma oprogramowanie silnika " zielony kur ": )
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij