Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 76
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.05.2017, 14:29 | czytano: 2561

Piotr Biernawski z Nowego Targu wygrał 3. Maraton Podhalański

Fot. Adam Kokot

W niedzielę , przy pięknej pogodzie blisko 100 osób zmagało się na dwóch trasach nie tylko z dystansem odpowiednio 42km i 21km, ale i ciężkimi długimi podbiegami, które czynią te zawody niezwykle wymagającymi.

Zawodnicy maratonu wystartowali z nowotarskiego rynku, natomiast półmaratończycy z Szaflar. Wszyscy spotkali się na mecie zlokalizowanej na estakadzie spacerowej pod Gubałówką w Zakopanem.

Górzystą trasę maratonu najszybciej pokonał Piotr Biernawski z Nowego Targu. Natomiast wśród kobiet zwyciężyła Marta Arbatowska z Łomianek.W Półmaratonie wygrał Józef Zygmuntowicz z Kaniówki, a wśród kobiet najszybsza okazała się Magdalena Kozielska z Bańskiej Niżnej, (4ta w klasyfikacji Open).

Pełne wyniki na: http://www.pomiar-czasu.pl/wyniki2.php?nr=z170514

Organizatorzy składają podziękowania dla wolontariuszy, członków lokalnych OSP, władz Nowego Targu i Zakopanego, wójta gminy Szaflary, starostów tatrzańskiego i nowotarskiego oraz lokalnej policji, za pomoc przy organizacji zawodów.

oprac. r/ źródło: organizatorzy
najnowsze informacje
komentarze
paweł21:55, 15 maja 2017
Świetnie!
Gratulacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij