Środa, 18 październik 2017, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
Nowy Targ i okolice
pogodnie
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 88%
pogodnie
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
11°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 81%
pogodnie
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 37%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
18.05.2017, 12:25 | czytano: 1253

Rozpocznij przygodę z żeglarstwem

Fot. Archiwum PTŻ

Podhalańskie Towarzystwo Żeglarskie rozpoczęło sezon żeglarski na Jeziorze Czorsztyńskim. W tym roku żeglarze stawiają na szkolenia dla dzieci i młodzieży.

Pierwsze spotkanie organizacyjne reaktywowanej sekcji dziecięcej „OPTYMIST” dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat odbędzie się 20 maja o godzinie 11.00 na przystani PTŻ w siedzibie towarzystwa w Czorsztynie przy ul. Stylchyn 36. Będzie to pierwsze, ale nie ostatnie spotkanie dla adeptów żeglarstwa, którzy chcą rozpocząć przygodę z łódką. W planach jest kolejne, o którym, jak tylko termin zostanie wyznaczony, poinformujemy.

Jak mówi komandor Bogusław Czubernat, w planach jest również uruchomienie sekcji młodzieżowej, w której mogliby szkolić się uczniowie szkół średnich i studenci. - Dla nich również będziemy mieli ofertę. Sekcja jest w trakcie organizacji a o szczegółach będziemy informować, jak tylko ustalimy dogodny termin spotkania i szkoleń - zapewnia.

Fot. Archiwum Podhale24.pl

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij