Czwartek, 24 maj 2018, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Czarny Dunajec i okolice
przewaga chmur
19°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 73%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 66%
przewaga chmur
24°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 58%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 76%
pochmurno
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
przewaga chmur
18°
Wiatr: 11 km/h Wilgotność: 61%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.05.2017, 12:26 | czytano: 1013

"Kręci mnie bezpieczeństwo" (zdjęcia)

W Nowym Targu odbyło się plenerowe spotkanie nowotarskich policjantów ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Spotkanie to odbyło się w związku z coraz większą liczbą powstałych ścieżek rowerowych na terenie powiatu nowotarskiego, jak również w coraz większą liczbę osób zainteresowanych takim rodzajem spędzania wolnego czasu. Na spotkaniu pojawili się również policjanci, którzy na co dzień pełnią służbę w patrolach rowerowych i przedstawili pokrótce charakterystykę swojej specyficznej służby, wskazując na kask jako jeden z najważniejszych środków wpływających na bezpieczeństwo.

W trakcie spotkania policjanci przedstawili zebranym temat bezpieczeństwa seniorów jako pieszych i kierujących, a w szczególności rowerzystów, dyskutowano również o odpowiedzialności za popełniane wykroczenia w związku ze zmianami przepisów dotyczącymi poruszania się poza terenem zabudowanym z odblaskami. Poruszono również temat poruszania się po ścieżkach pieszo rowerowych.

Na koniec zebranym rozdano odblaski oraz przedstawiono w jaki sposób je zakładać.

Źródło: KPP Nowy Targu, r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
strachu10:46, 22 maja 2017
fajna ta policjantka
góral21:24, 21 maja 2017
dobre , spotkanie plenerowe na temat rowerów z UTW z czego żaden student nie był na rowerze ? może przypadkiem spotkało się 5 policjantów i zobaczyli grupkę emerytów i jako że jedni i drudzy nie mieli co robić zrobili sobie pare zdjęć i artykuł gotowy .
emeryci poczuli się bezpieczniejsi a policjanci zaliczą premię.
jestem z miasta09:41, 21 maja 2017
skoro emeryci w komentarzach informują, że nie dostali odblasków , to redaktor powinien zredagować artykuł ,policjo pisać nieprawde dla poklasku oj nieładnie , z drugiej strony- ilu ze słuchaczy prelekcji pojedzie jeszcze w życiu na rowerze? trzeba było tam wysyłać pół komendy na te plenerowe spotkanie? zróbcie spotkanie w piaskownicy na topolowym albo na suskiego - tam rowerowe patrole będą miały co robić !
emeryt06:42, 21 maja 2017
5 policjantów na spotkaniu....... a mógł prelekcję zrobić jeden, a reszta do roboty.....
nowotarżanin06:39, 21 maja 2017
????? że niby gdzie te patrole rowerowe na co dzień ??? bo chyba nie w Nowym Targu........
uczestniczka20:04, 19 maja 2017
Sprostowanie - nie dostaliśmy żadnych odblasków - bardzo nam przykro!
A za spotkanie DZIĘKUJEMY !
jo13:00, 19 maja 2017
brakuje tylko grilla i piwa :):)
zzz12:51, 19 maja 2017
co sie dziwisz. student patrzy wypic, zapalic,a nie z policja sie zabawiac;p
do ela12:49, 19 maja 2017
jak Ci się nudzi to zapisz się i będzie więcej
ela12:30, 19 maja 2017
studentow bardzo malo
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij