Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Czarny Dunajec i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
04.07.2017, 09:48 | czytano: 1678

XXII Śpisko Watra zapłonęła w Niedzicy (zdjęcia)

W niedzielne popołudnie Gminny Ośrodek Kultury w Łapszach Niżnych z siedzibą w Niedzicy oraz Gmina Łapsze Niżne zaprosili mieszkańców Niedzicy i turystów na XXII Śpiską Watrę.

Zebranych licznie gości przywitała dyrektor GOK-u Krystyna Mileniak.Impreza rozpoczęła się od rozpalenia watry przez wójta gminy Łapsze Niżne Jakuba Jamroza.

W czasie festynu wystąpiło dziesięć zespołów regionalnych ze Spisza i okolic. Były to między innymi: „ Mali Frydmanianie”, „Honaj” z Dursztyna, „Bystry Potok”z Kacwina, „ Frydmanianie” oraz „ Małe Pieniny” i grupa śpiewacza „ Pienińskie Oktawki” z Krościenka. W czasie trwania imprezy odbył się również Konkurs Muzyk Spiskich. Na zakończenie goście bawili się przy muzyce zespołu „Sprytni”.

Podczas uroczystości można było spróbować specjałów kuchni regionalnej. Na łasuchów czekała również kiełbasa, wata cukrowa oraz popcorn. Najmłodsi mogli bawić się na dmuchanym placu zabaw.

Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij