Czwartek, 23 listopad 2017, Imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
Nowy Targ i okolice
lekka mżawka
-0°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
lekka mżawka
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 73%
mgła
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 54%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
16.07.2017, 21:47 | czytano: 1499

Siłacze z Orawy z medalami wrócili do kraju (zdjęcia)

W Dobrej Wodzie w zachodniej Słowacji zostały rozegrane międzynarodowe zawody w siłowaniu na rękę juniorów do lat 21. Znów z dobrej strony zaprezentowali się młodzi sportowcy Niedźwiedzi Orawy.

Z ośmiorga reprezentantów Niedźwiedzi aż połowa wywalczyła miejsca na podium. Srebro zdobył Patryk Kubacka, a brązowe medale przywieźli do domu Maria Zborek, Sara Borówka i Ryszard Dziubek (2).

W rywalizacji wzięli udział sportowcy z sześciu państw: Słowacji, Polski, Rumunii, Czech, Turcji i Węgier, a wśród nich medaliści mistrzostw świata i Europy.

ah/ zdj. arch. klubu Niedźwiedzie Orawy
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
19:15, 18 lipca 2017
Gratulacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij