Poniedziałek, 23 lipiec 2018, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 53%
deszcz
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
23°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
24°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.08.2017, 16:21 | czytano: 2054

Będą wspólnie patrolować lasy

Karpacki Oddział Straży Granicznej i Lasy Państwowe zawarły porozumienie o współdziałaniu i wzajemnej współpracy. Jego efektem będą wspólne patrole m.in. w górach.

Obie strony zobowiązały się m.in. do wzajemnego przekazywania bieżących informacji, prowadzenia wspólnych działań w strefie nadgranicznej, wzajemnego udzielania pomocy na rzecz ochrony granicy państwowej oraz zabezpieczania surowców i produktów gospodarki leśnej, a także prowadzenia wspólnych szkoleń.

Porozumienie podpisali komendant KaOSG ppłk SG Stanisław Laciuga oraz dyrektor RDLP w Krakowie Jan Kosiorowski.

Na mocy porozumienia funkcjonariusze Wydziału Odwodowego KaOSG oraz funkcjonariusze z placówek SG w Tarnowie oraz Zakopanem, będą pełnić służby w ramach współdziałania z nadleśnictwami z Brzeska, Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy, Gorlic, Gromnika, Krościenka, Krzeszowic, Limanowej, Łosia, Miechowa, Myślenic, Nawojowej, Niepołomic, Nowego Targu, Piwnicznej oraz Starego Sącza.

Tym samym zwiększy się częstotliwość wspólnych patroli Straży Granicznej ze Strażą Leśną na terenie województwa małopolskiego.

Źródło: KOSG, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
kornik drukarz16:34, 11 sierpnia 2017
Tak Lasy Państwowe będą patrolować z KOSG. Bu ha ha ha ...No pewnie .Nie za darmo i nie bez powodu. Tylko że to ani nikomu nie potrzebne ani pożytku z tego żadnego. No chyba ze włączą w te patrole córki leśniczego. Bu ha ha ha ha.
BMW07:02, 11 sierpnia 2017
I na co to komu bez mała wszędzie są już rezerwatu i hodowla Kornika
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij