Czwartek, 14 grudzień 2017, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 11.9 km/h Wilgotność: 67%
pochmurno
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 63%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64%
pochmurno
Wiatr: 8 km/h Wilgotność: 44%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.08.2017, 15:08 | czytano: 1619

Zlot food tracków (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

Od piątku do niedzieli na terenie amfiteatru w Rabce-Zdroju odbywa się zlot food tracków. Codziennie do godzin wieczornych można spróbować tu dań i przekąsek z objazdowych restauracji, które oferują fast foody oraz smakołyki kuchni całego świata.

Do Rabki-Zdroju ze swoimi smakołykami przyjechały food tracki: Pan Burger - burgery 100% wołowina w pysznych bułkach!, Pan Baton - smażone batony i lody molekularne!, Le mini lemoniada - lemoniada na ciekłym azocie!, Pyszne frytki belgijskie!, Food Machine - amerykański street food w polskim wydaniu!, Krucjata Smakiem - polska kuchnia, pyszne pierożki!, Eat on the Street - świetne dania prosto z Meksyku!, Turbo Zapiexy - przepyszne zapiekanki!, Król Kur - soczyste kawałki kurczaka podane w ciekawej formie!..., ZaParowani Food Truck - azjatyckie pierożki na parze i Yerba Mate - orzeźwiająca yerba w wielu odsłonach.

oprac. r/ zdjęcia Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
38°C16:41, 12 sierpnia 2017
A we wszystkie te pyszności doprawione pałeczkami salmonelli.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij