Poniedziałek, 25 czerwiec 2018, Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Czarny Dunajec i okolice
przewaga chmur
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
deszcz
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
13.08.2017, 16:40 | czytano: 1855

Ochotnica MTB 4 Towers

Już w piątek 18 sierpnia Gorce opanują kolarze górscy, którzy wystartują w etapowym wyścigu Ochotnica MTB 4 Towers.

Wyścig jest organizowany przez Cezarego Szafrańca, który współtworzy kultowe już wyścigi Tatra Road Race i Nowy Targ Road Challenge. Współorganizatorem jest Gmina Ochotnica Dolna.Położenie Gminy w pięknej dolinie, która rozcina pasmo Gorc zapewnia piękne tereny, dziką naturę, zapierające dech w piersiach widoki i mnóstwo ścieżek do jazdy rowerem górskim. Warto zaznaczyć, że z Ochotnicy Górnej pochodzi nasza najlepsza kolarka szosowa Kasia Niewidoma i to tutaj kręciła swoje pierwsze kilometry.Zawodnicy w ciągu 3 dni zdobędą 4 tytułowe wieże, które są zlokalizowane na szczytach okolicznych gór: Koziarz, Gorc, Magurki i Lubań. Zawody będą odbywały się na dwóch dystansach: łatwiejszym Fun 35-55km i dla prawdziwych twardzieli Pro 35-75km z przewyższeniami od 1500 do 3200 m.Organizatorzy przygotowali dla uczestników trasy, na których znajdzie się wszystko co w MTB lubicie. Będą przejazdy przez potoki, singielki, trawersy, techniczne odcinki, szybkie zjazdy i długie widokowe podjazdy. Dla komfortu uczestników wszystko będzie zaczynać się i kończyć w tym samym miejscu, natomiast każdego dnia poznawać oni będą nowe i coraz ciekawsze zakamarki Gorców. Na zawodników poza rywalizacją czekają dodatkowe atrakcje a już w piątek po dekoracji organizatorzy zapraszają na ognisko z poczęstunkiem, a w sobotę w miasteczku zawodów, będą degustacje regionalnych potraw przy góralskiej muzyce na żywo.

Więcej informacji na stronie organizatora: Ochotnicamtb4towers.

wo/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij