Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Szczawnica i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.08.2017, 20:43 | czytano: 699

Piłkarskie zmagania na stadionie w Krościenku (zdjęcia)

Wczoraj na stadionie Sokolica w Krościenku odbyła się pierwsza edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem. Na zaproszenie wójta Jana Dydy odpowiedziało sześć siedmioosobowych drużyn: „Krośnica”, „ Pieniński Park Narodowy”, „ GOPR Krościenko”, „ Desperanto”, „ Samorząd” oraz „ Pieniny Grywałd”.

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach w systemie „ każdy z każdym”. W grupie A grały drużyny: „ Krośnica”, „ Pieniny Grywałd” i „ Pieniński Park Narodowy”, natomiast w grupie B „Desperanto”, „ Samorząd” i „ GOPR Krościenko”. Spotkania trwały po 20 minut. . Mimo żaru lejącego się z nieba rywalizacja była zaciekła i dostarczyła kibicom wielu emocji. W meczu o pierwsze miejsce zagrała drużyna „ Desperanto” oraz „ Pieniny Grywałd”. Wygrał go ten pierwszy zespół. Na zakończenie komentujący zawody Józef Dyda podziękował wszystkim zawodnikom oraz wyraził nadzieję, że impreza odbędzie się również w przyszłym roku. Następnie głos zabrał główny organizator wójt gminy Jan Dyda.

Klasyfikacja końcowa:
1. Esperanto
2. 2.Pieniny Grywałd
3. Samorząd
4. Krośnica
5. PPN
6. GOPR Krościenko

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Ligas, natomiast najstarszym Bronisław Wolski.

Organizatorami rozgrywek byli: wójt gminy Krościenko oraz Gminne Centrum Kultury.

źródło: pieniny24
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij