Poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Szczawnica i okolice
śnieg
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
śnieg
-3°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 66%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
01.10.2017, 12:26 | czytano: 864

Zacięta zabawa na murawie, czyli piłkarski mecz charytatywny (zdjęcia)

zdj. Andrzej Habina

Na stadionie w Lipnicy Wielkiej rozegrano mecz piłki nożnej na rzecz rodziny z Kiczor, której tego lata spłonął dom.

W zaciętym meczu zmierzyli się: Księża i przyjaciele oraz Grupy zawodowe z Lipnicy Wielkiej. Pomimo, iż piłkarze, w których szeregach byli m.in. policjanci, nauczyciele i strażacy, prowadzili już 3:0, to ich rywale nie spuścili głów i ambitnie doprowadzili do wyrównania. W końcówce decydującą o zwycięstwie bramkę strzelili jednak Lipniczanie i mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Dochód z całej imprezy zostanie przekazany rodzinie Karkoszków, którym w lipcu b.r. doszczętnie spłonął dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Oprócz piłkarskiego spotkania przeprowadzono także m.in. licytacje autografów najlepszych polskich piłkarzy: Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego, Łukasza Piszczka i Arkadiusza Milika. Zorganizowano również loterię fantową. Na miejscu obecni byli też przedstawiciele Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Nowy Targ, którzy nie tylko dopingowali zawodników, ale i chętnym - prezentowali elementy swojego wyposażenia służbowego .

Andrzej Habina
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij