Niedziela, 15 lipiec 2018, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Jabłonka i okolice
pochmurno
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 79%
deszcz
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pogodnie
18°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 82%
deszcz
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.10.2017, 19:27 | czytano: 4129

Nowa ścieżka rowerowa

Fot. Piotr Duraj

Powstała ponad 3-kilometrowa ścieżka rowerowa na drodze gminnej Zoki-Dutkówka w Cichem Górnem łącząca gminę Czarny Dunajec z gminami Kościelisko i Poronin. Dzięki niej można dojechać na rowerze na Butorowy Wierch, Gubałówkę i dalej do Zakopanego.

Trasa biegnie w górskim terenie i prowadzi trudnym podjazdem. Po drodze rowerzyści napotkają dwie wiaty postojowe.Budowa kosztowała prawie 1,6 mln zł. Większość pieniędzy na ten cel gmina Czarny Dunajec pozyskała z Unii Europejskiej.

oprac. r/ źródło: Urząd Gminy Czarny Dunajec
najnowsze informacje
komentarze
brunhilda20:45, 11 października 2017
Brawo my ...
Rowerzysta07:08, 11 października 2017
Rolniku, wiem, że samochody właścicieli i użytkowników pól mogą się tam poruszać. Do tego nie mam zastrzeżeń, ale jeździ tamtędy coraz więcej cwaniaków (np z rejestracjami o początku SK, SPS, WE)
To odnośnie meritum, co do kapusia- jesteś głupszy, niż tak skomplikowany sprzęt rolniczy, jak grabie...
115KM23:04, 10 października 2017
Rolniku, posprzątaj obornik, który wytrzepujesz na drogę i błoto spod kół traktora.
RolnikzCichego21:28, 10 października 2017
Scieżka jest poprowadzona drogą gminą, mogą wiec poruszać się nią samochody i traktory. Wszelkie ograniczenia w postaci znaków bezwzglednego zakazu wjazdu dla takich pojazdów są nielegalne ( mogą być jednak ograniczenia wagowe ). Także rowerowy kapusiu zamilcz!
Rowerzysta19:57, 10 października 2017
Brawa dla Urzędu Gminy Czarny Dunajec- chyba najlepiej wyasfaltowana gmina w małopolskim! Ścieżka jest świetna- szkoda tylko, że porusza się nią coraz więcej samochodów- oczywiście nieuprawnionych do tego... Policja powinna się pojawiać na Zokach. Szczególnie w weekendy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij