Wtorek, 18 wrzesień 2018, Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
niewielkie zachmurzenie
21°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 66%
12.11.2017, 16:53 | czytano: 436

Bezpłatne lekcje muzealne w Atmie

Zakopiański Oddział Muzeum Narodowego - Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” proponuje uczniom i nauczycielom wszystkich typów szkół: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, zajęcia edukacyjne na wystawie biograficznej poświęconej polskiemu kompozytorowi Karolowi Szymanowskiemu oraz jego związkom z Podhalem.

Muzeum Narodowe w Krakowie kontynuuje akcję bezpłatnych lekcji muzealnych w ramach programu „Kultura Dostępna”, dofinansowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Wizytę w Amie polecamy szczególnie ze względu na trwający Rok Szymanowskiego w Zakopanem 2017 - obchodzona jest 135. rocznica urodzin i 80. rocznica śmierci Karola Szymanowskiego - przypomina Agnieszka Gąsienica- Giewont, kierownik Oddziału Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem.

Tematy do wyboru: Muzyczny dom (lekcje dla przedszkoli i szkoły podstawowej), Kim byli Harnasie- opowieść muzyczna ( lekcje dla przedszkoli i szkoły podstawowej), W zakopiańskim stylu- podhalańskie inspiracje (lekcje dla szkół gimnazjalnych) oraz Zakopiańska bohema- międzywojnie pod Tatrami (lekcje dla szkół ponadgimnazjalnych)

Nowe terminy: 21 listopada, 22 listopada, 23 listopada, 24 listopada, 28 listopada, 29 listopada, 30 listopada.

Lekcje odbywają się o godzinach: 10:00, 11:00, 12:00. Llekcja muzealna trwa 60 minut
Muzeum dysponuje ograniczonym pakietem lekcji, o udziale w zajęciach będzie decydowała kolejność zgłoszeń - rezerwacja/informacja pod nr. tel. 1820 20040, mail: agiewont@mnk.pl.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij