Wtorek, 18 wrzesień 2018, Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
niewielkie zachmurzenie
21°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 66%
12.11.2017, 19:18 | czytano: 3406

Uliczny hokej ma się bardzo dobrze (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Grupa zapaleńców uprawiająca te dyscyplinę sportu - swoje mecze rozgrywa cyklicznie. Tym razem termin przypadł na 11 listopada, dlatego nie mogło podczas pojedynku zabraknąć barw narodowych.

Trenujący związani są z Miastem od urodzenia, albo od najmłodszych lat. Zapatrzeni w hokejowych idoli rozgrywali niekończące się "pod-blokowe" pojedynki hokeja "na butach". Postanowili wskrzesić te tradycje i w okresie jesienno-zimowym rozgrywają co tydzień towarzyskie spotkania street hokeja.

Kulminacją tych zmagań jest Winterclassic, czyli mecz noworoczny, podczas którego poza sportową rywalizacją ważny jest cel, czyli pomoc innym. Najbliższy 1 stycznia 2018 roku.

Boisko, na którym grają w przyszłym roku zostanie wyremontowane, bowiem ich projekt w Budżecie Obywatelskim 2018 zyskał akceptacje mieszkańców.

tekst i zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
b10:13, 14 listopada 2017
No i "chłopaki" dobrze się bawią...
Wyrocznia14:15, 13 listopada 2017
Kiedyś to się grało dosłownie wszędzie.
Marek Dudek03:03, 13 listopada 2017
Radosc i zazdrosc jak to widze. Ale bym zagral z Wami chlopaki. Jak milo Was zobaczyc :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij