Piątek, 14 grudzień 2018, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Zakopane i okolice
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
-2°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pochmurno
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
13.11.2017, 11:56 | czytano: 1172

Biegami uczcili Święto Niepodległości (zdjęcia)

Przy Promenadzie w Szczawnicy odbył się VIII już Bieg Niepodległości. Wszyscy chętni zgromadzili się przy Promechatce. Tam znajdowało się biuro zawodów oraz meta wszystkich dystansów.

Najpierw wystartowały „ Krasnoludki”- dzieci do I klasy szkoły podstawowej. Rywalizacja była bardzo zacięta. Skrzaty dawały z siebie wszystko dopingowane przez rodziców oraz nauczycieli.

Zmagania zawodników odbywały się w siedmiu kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta oraz kobiety i mężczyzn. Na mecie każdy z biegaczy dostawał smycz z logiem biegu. Każdy bardzo się starał, by zająć jak najlepsze miejsce, chociaż tym razem końcowy rezultat nie był najważniejszy. Wszyscy biegli po to, by uczcić Święto Odzyskania Niepodległości. Po biegu czekał na wszystkich poczęstunek.

Zakończenie zawodów odbyło się w Promechatce. Zwycięzców uhonorowali zastępca burmistrza Szczawnicy Tomasz Moskalik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Paweł Sypek.

Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij