Sobota, 26 maj 2018, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
22°
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
23°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 48%
przewaga chmur
22°
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 54%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 76%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 12.2 km/h Wilgotność: 43%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.12.2017, 16:37 | czytano: 515

Mikołajkowe czary-mary w Szczawnicy (zdjęcia)

Święty Mikołaj nie zapomniał o milusińskich ze Szczawnicy. Chodził on ulicami uzdrowiska wraz z pomocnikami: aniołkiem i diabełkiem i rozdawał słodycze. Na plac przy D.T. "Halka" zapalił światełka na ogromnej świątecznej choince i robił sobie z dziećmi wspólne zdjęcia.

Następnie święty Mikołaj zaprosił dzieciaki do sali kinoteatru „Pieniny”, gdzie pożegnał się tłumacząc, że jeszcze bardzo wiele najmłodszych czeka na jego odwiedziny. Oczywiście obiecał, że wróci do Szczawnicy za rok. Następnie na scenie w magicznym pokazie sztuki "czarodziejskiej" wystąpił finalista programu "Mam talent", prestidigitator Rafał Mulka. Podczas mrożących krew w żyłach pokazów czarodziej zaprosił do współpracy publiczność. Oklaski i radość przybyłych były dla artysty najlepszą nagrodą za wspaniały występ.

Tym razem w utworzeniu magicznego nastroju Świętemu Mikołajowi pomógł Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy oraz z licealistami z Krościenka.

Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij