Środa, 14 listopad 2018, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 76%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
pochmurno
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 82%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.12.2017, 16:37 | czytano: 544

Mikołajkowe czary-mary w Szczawnicy (zdjęcia)

Święty Mikołaj nie zapomniał o milusińskich ze Szczawnicy. Chodził on ulicami uzdrowiska wraz z pomocnikami: aniołkiem i diabełkiem i rozdawał słodycze. Na plac przy D.T. "Halka" zapalił światełka na ogromnej świątecznej choince i robił sobie z dziećmi wspólne zdjęcia.

Następnie święty Mikołaj zaprosił dzieciaki do sali kinoteatru „Pieniny”, gdzie pożegnał się tłumacząc, że jeszcze bardzo wiele najmłodszych czeka na jego odwiedziny. Oczywiście obiecał, że wróci do Szczawnicy za rok. Następnie na scenie w magicznym pokazie sztuki "czarodziejskiej" wystąpił finalista programu "Mam talent", prestidigitator Rafał Mulka. Podczas mrożących krew w żyłach pokazów czarodziej zaprosił do współpracy publiczność. Oklaski i radość przybyłych były dla artysty najlepszą nagrodą za wspaniały występ.

Tym razem w utworzeniu magicznego nastroju Świętemu Mikołajowi pomógł Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy oraz z licealistami z Krościenka.

Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij