Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
11.01.2018, 17:21 | czytano: 1681

Śniegu na stokach jest dużo i na ferie go nie braknie

Fot. Marcin Szkodziński

PODHALE. Niekorzystna pogoda sprawiła, że śnieg na stokach zrobił się grząski i zaczyna go ubywać. W najbliższych dniach temperatura ma spaść poniżej zera i trasy mają zostać lepiej przygotowane.

Dodatnie temperatury, które utrzymują się na Podhalu od kilku dnia sprawiły, że śnieg na trasach narciarskich zrobił się mokry i grząski. Mimo to wszystkie stacje narciarskie w Zakopanem i okolicznych wioskach działają.

Właściciele stacji zapowiadają, że śniegu na ferie nie zabraknie. - W ciągu dwóch dni temperatura obniży się, co pozwoli na lepsze przygotowanie tras narciarskich jak również będzie możliwość dośnieżenia – mówi Jan Walkosz-Jambor, prezes spółki Dorado zarządzającej stokiem narciarskim Polana Szymoszkowa.

Zimowo ma się robić nie tylko na stokach, ale również w całym regionie. - Najbliższe dni pokazują, że śniegu naturalnego ma troszeczkę spaść – zaznacza Katarzyna Strama z Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL w Zakopanem i zapewnia, że warunki na stokach narciarskich podczas ferii na pewno będą.

ms/ zdjęcia Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
jupi21:29, 14 stycznia 2018
warszawce wystarczy ze naśnieżona płaska dolna część :-)
Maciek18:26, 11 stycznia 2018
Jest taka wojna z trasą narciarską z Gubałówki, a co z Nosalem? Dziwna ta cisza wokół niego, prawda? Na tym zdjęciu do artykułu widać, jaki jest jego stan. Nie wstyd?

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij