Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 82%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 89%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 98%
11.01.2018, 19:46 | czytano: 1165

Klocki Lego i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Centrum Kreatywności Brocks4Kidz Podhale zaprasza w niedzielę 14 stycznia od godziny 11:00 do 17:00 na bezpłatne zajęcia z udziałem robotów Dash i Dot oraz klocków Lego i unikalnych instrukcji.

- Nasz sztab jest oficjalnym sztabem Bricks4Kidz Polska z pełną dokumentacją zezwalającym na zbiórkę pieniędzy na cele WOŚP. Wszystkich chętnych rodziców zapraszamy z dziećmi Centrum Kreatywności Brocks4Kidz Podhale, które mieści się przy ul. Waksmundzkiej 64. Gramy dla Orkiestry więc co zostanie wrzucone do skarbony zasili konto WOŚP. Warsztaty będziemy rozpoczynali co pół godziny. W sali z klockami startujemy od 11:00, a w sali Robotów od 11:15. Warsztaty kończymy o 17:00. Prosimy Wszystkich, którzy będą się do Nas wybierali o zabranie ze sobą bardzo dużej dawki dobrego humoru oraz wielkiego uśmiechu - mówi w imieniu organizatorów Ryszard Łukasik.

opr.s/
najnowsze informacje

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij