Sobota, 21 lipiec 2018, Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Szczawnica i okolice
pogodnie
25°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 53%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
11.01.2018, 19:46 | czytano: 1139

Klocki Lego i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Centrum Kreatywności Brocks4Kidz Podhale zaprasza w niedzielę 14 stycznia od godziny 11:00 do 17:00 na bezpłatne zajęcia z udziałem robotów Dash i Dot oraz klocków Lego i unikalnych instrukcji.

- Nasz sztab jest oficjalnym sztabem Bricks4Kidz Polska z pełną dokumentacją zezwalającym na zbiórkę pieniędzy na cele WOŚP. Wszystkich chętnych rodziców zapraszamy z dziećmi Centrum Kreatywności Brocks4Kidz Podhale, które mieści się przy ul. Waksmundzkiej 64. Gramy dla Orkiestry więc co zostanie wrzucone do skarbony zasili konto WOŚP. Warsztaty będziemy rozpoczynali co pół godziny. W sali z klockami startujemy od 11:00, a w sali Robotów od 11:15. Warsztaty kończymy o 17:00. Prosimy Wszystkich, którzy będą się do Nas wybierali o zabranie ze sobą bardzo dużej dawki dobrego humoru oraz wielkiego uśmiechu - mówi w imieniu organizatorów Ryszard Łukasik.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij