Sobota, 21 lipiec 2018, Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Nowy Targ i okolice
pogodnie
25°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 53%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
12.01.2018, 17:51 | czytano: 758

Warsztaty malarskie w Laboratorium Sztuki (zdjęcia)

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, w ramach Laboratorium Sztuki, odbyły się warsztaty malarskie i rysunkowe pt. "Barwy Śniegu".

- Chętnych przyszło tak wielu, że z trudem mieścili się w sali 18, która pełni funkcję naszej pracowni -elacjonuje prowadząca zajęcia Anna Gostkiewicz. - Po krótkim wyjaśnieniu istoty barwnej śniegu - który, jak wszyscy wiemy, nie ma własnego koloru, a jedynie odbija światło otoczenia - i przypomnieniu zasad budowania perspektywy powietrznej, zabraliśmy się do pracy. Efekty mogą Państwo obejrzeć w załączonej galerii. Przy okazji - serdecznie witamy wszystkich nowych uczestników zajęć! Zapraszamy ponownie za tydzień!" - dodaje.

oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Jacek S07:33, 15 stycznia 2018
Aniu wraz z Bolesławem prowadzicie mok w przestrzeń piękna, tolerancji i miłości.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij