Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
12.01.2018, 17:51 | czytano: 776

Warsztaty malarskie w Laboratorium Sztuki (zdjęcia)

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, w ramach Laboratorium Sztuki, odbyły się warsztaty malarskie i rysunkowe pt. "Barwy Śniegu".

- Chętnych przyszło tak wielu, że z trudem mieścili się w sali 18, która pełni funkcję naszej pracowni -elacjonuje prowadząca zajęcia Anna Gostkiewicz. - Po krótkim wyjaśnieniu istoty barwnej śniegu - który, jak wszyscy wiemy, nie ma własnego koloru, a jedynie odbija światło otoczenia - i przypomnieniu zasad budowania perspektywy powietrznej, zabraliśmy się do pracy. Efekty mogą Państwo obejrzeć w załączonej galerii. Przy okazji - serdecznie witamy wszystkich nowych uczestników zajęć! Zapraszamy ponownie za tydzień!" - dodaje.

oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Jacek S07:33, 15 stycznia 2018
Aniu wraz z Bolesławem prowadzicie mok w przestrzeń piękna, tolerancji i miłości.

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij