Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
13.01.2018, 11:37 | czytano: 831

"Hej kolęda, kolęda"

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy miał miejsce koncert kolęd. Wzięli w nim udział: Orkiestr Dęta OSP, członkowie szczawnickiego oddziału Związku Podhalan, uczniowie szkoły podstawowej oraz nauczyciele i reprezentanci Rady Rodziców.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Paweł Sypek , który przywitał zaproszonych gości. Obecnym był m.in. burmistrz Grzegorz Niezgoda. Muzyczną ucztę rozpoczęła szczawnicka Orkiestra Dęta OSP, która zagrała kilka znanych polskich kolęd. Następnie na scenie zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas oraz nauczyciele i reprezentanci Rady Rodziców. Koncert zakończył występ członków Oddziału Związku Podhalan, którzy złożyli wszystkim góralskie życzenia. Po każdym występie była mierzona moc braw, którą mierzono za pomocą specjalnego urządzenia.

Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
najnowsze informacje

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij