Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
14.02.2018, 15:44 | czytano: 2559

Szukając wolnego miejsca do parkowania...

NOWY TARG. Kierowcy wykorzystują każdą lukę, żeby się w nią wcisnąć i zaparkować w centrum miasta. Nie wszyscy zdają sobie jednak chyba sprawy, że czasami utrudniają tym życie innym.

Widoczny na zdjęciu samochód zaparkowany na ul. Jana Kazimierza wzbudził zainteresowanie innych kierowców. - Blokuje kawałek drogi i większe auto nie przejedzie, nie mówiąc już o tym, że zatarasował chodnik - skarży się jeden z naszych czytelników, od którego otrzymaliśmy zdjęcie.

r/
najnowsze informacje
komentarze
argsh11:42, 15 lutego 2018
Jeden lepszy od drugiego a najlepsi ci co komentują. Za co ten mandat? To po pierwsze. Który kierowca większym autem tam nie przejedzie? Jak któryś(oprócz TIRa) nie przejedzie to mu powinni odebrać uprawnienia bo nie nadaje się do prowadzenia takich pojazdów i tyle.
Burok17:03, 14 lutego 2018
Pitolenie . Tamtą częścią chodnika i tak nie da się przejść , a że parkujący d...a to bez dwóch zdań
ljyf16:41, 14 lutego 2018
A dlaczego tablice są zasłonięte, wszyscy powinni poznać ,,miszcza parkowania" i jeszcze normalnie mandat powinien dostać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij