Poniedziałek, 23 kwiecień 2018, Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Czarny Dunajec i okolice
przewaga chmur
24°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 45%
przewaga chmur
21°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 47%
przewaga chmur
24°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 45%
niewielkie zachmurzenie
22°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 55%
deszcz
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 82%
pochmurno
22°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 42%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
26.02.2018, 15:36 | czytano: 1718

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe chwile (artykuł sponsorowany)

Są takie wydarzenia w życiu rodziny które wymagają szczególnej oprawy. Jedną z takich uroczystości jest Pierwsza Komunia Święta, która poza duchowym przeżyciem jest okazją do spotkania w rodzinnym gronie i wspólnej radości.

Takie specjalne okazje wymagają specjalnej oprawy. Przyjęcie które odbywa się po zasadniczej części tego święta jest jego ważną częścią i dlatego warto zadbać, by odpowiadało ono randze i charakterowi wydarzenia.

Idealnym miejscem w którym odbyć się może przyjęcie po przyjęciu Pierwszej Komunii Świętej jest mieszcząca się w Murzasichlu restauracja Krajobrazy. Wszystkich zachwyci tu doskonała kuchnia, a szczególnie przyjezdni Goście docenią piękną panoramę Tatr jaka rozciąga się z restauracji.
Z myślą o najmłodszych przygotowujemy nie tylko specjalne menu, ale też dedykowane im miejsce gier i zabaw czy opiekę animatora.

Restauracja Krajobrazy organizuje przyjęcia od kilku do kilkudziesięciu osób a wszelkie ustalenia co do menu i aranżacji wydarzenia podejmowane są indywidualnie. Chętnie pomożemy zorganizować ten wyjątkowy dla Państwa i Państwa dziecka dzień.

W razie potrzeby możemy też zaproponować pobyt w Hotelu Kopieniec w którym mieści się nasza restauracja, co może być wygodnym rozwiązaniem dla Państwa gości przybyłych z poza regionu.

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem Restauracji Krajobrazy zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 666 370 446

Zapraszamy też na www.restauracjakrajobrazy.pl
najnowsze informacje
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij