Środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Nowy Targ i okolice
pogodnie
-11°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
niewielkie zachmurzenie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
07.03.2018, 12:42 | czytano: 3195

Adam Kokot kolejny raz zdobył prestiżowe wyróżnienie

zdj. Adam Kokot

Zakończyła się 28. edycja konkursu fotograficznego "Memorial Maria Luisa", jednego z największych konkursów o tematyce górskiej. Wśród wyróżnionych zdjęć jest praca Adama Kokota.

Na konkurs swoje zdjęcia nadesłało blisko 1,6 tys. fotografów z 89 krajów. Jury oceniało w sumie 15 tysięcy prac. Nagrody przyznane zostały w 15 kategoriach, w każdej z nich dodatkowo wyróżniono 8 zdjęć.

Pochodzący z Nowego Targu fotograf zdobył wyróżnienie w kategorii Climbing. Jego praca nosi tytuł "Adam Karpierz i Katarzyna Cieślak w centrum Margalefu".

Zdjęcia wszystkich laureatów 28. edycji konkursu można obejrzeć tutaj.

s/
najnowsze informacje
komentarze
NT14:47, 7 marca 2018
@staszek - a ktoś twierdzi inaczej? Zwrot "pochodzi z NT" - oznacza ze się tu urodził. Swoja droga współczuję Adamowi mieszkać wśród takich tytanów intelektu jak Staszek... :)))))

Adam - gratulacje. Jak zawsze nagroda/wyróżnienie zasłużone. Do dziś mam stary kalendarz z unihokeistkami - trzymam bo zdjęcia piękne.
Staszek z Rogoźnika14:28, 7 marca 2018
Przecież pan Adam Kokot od wielu już lat mieszka w Rogoźniku a nie w Nowym Targu.!!!
Panu Adamowi serdecznie gratuluje.!
a14:25, 7 marca 2018
Adam rządzi! Gratulacje!
hk14:13, 7 marca 2018
wielkie gratulacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij