Środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
-11°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
niewielkie zachmurzenie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
12.03.2018, 11:03 | czytano: 4693

Za nami kilka ciepłych dni i pierwsze krokusy. A przed nami... zima

Fot. Robert Miśkowiec

W niedzielę po raz pierwszy w tym roku można był poczuć wiosenne ciepło, a na ulicach spotkać ludzi w podkoszulkach, na rowerach i motocyklach. Nasi fotoreporterzy zrobili też pierwsze zdjęcie krokusów. Ale niech dodatnie temperatury nas nie zmylą, bo zima nieprędko odpuści.

Prognozy pokazują, że ten tydzień rozpocznie się ciepło, ale z każdym dniem będzie się robić chłodniej. W czwartek i piątek ma padać deszcz, a w weekend wrócą mrozy - w dzień i w nocy termometry będą pokazywać temperatury poniżej 0°C - natomiast w sobotę i niedzielę poprószy śnieg.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Ratujmy krokusy .15:36, 12 marca 2018
Tylko nie krokusy !!!!
Znowu zjadą się dzikusy z połowy Polski.
Zostawią po sobie bród i smród, zdewastowaną naturę i korki.
STAŚ13:10, 12 marca 2018
W marcu jak w garncu !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij