Środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Nowy Targ i okolice
pogodnie
-11°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
niewielkie zachmurzenie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
13.03.2018, 11:27 | czytano: 798

Tischner na nowo

14 marca wydawnictwo Znak zaprezentuje dwa nowe wydania klasycznych dzieł autorstwa ks. prof. Józefa Tischnera z Łopusznej.

- Odnowie poddaliśmy "Historię filozofii po góralsku", która otrzymała okładkę nawiązującą do góralskiego wydania bardzo dobrze przyjętego "Krótkiego przewodnika po życiu". Odświeżyliśmy też wygląd "Etyki solidarności oraz Homo sovieticus". To książki cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników - informuje Anna Glac z wydawnictwa Znak.

Książki wydawane są również jako bezpośrednie poprzedzenie tegorocznych Dni Tischnerowskich, które od lat gromadzą spore grono zainteresowanych. Odbędą się one w Krakowie w dniach 18-21 kwietnia, pod hasłem " Wolność i słowo".

oprac. r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
proste15:33, 13 marca 2018
No to do lektury proboszczowie, księża, POPISowi ludzie. Tischner też powinien być obowiązkowy w szkole średniej! To jest człowiek, który wyprzedzał nas w myśleniu o przynajmniej 20 lat. To co przewidział i przed czym przestrzegał właśnie dzieje się w kościele i w Polsce.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij