Czwartek, 13 grudzień 2018, Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
przewaga chmur
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 78%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
-2°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 75%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
14.03.2018, 12:30 | czytano: 2133

Dymna panorama miasta...

NOWY TARG. Nasz czytelnik przysłał nam kilka panoram miasta wykonanych przedwczoraj podczas spaceru w rejonie tzw. Klocka. Mimo dodatnich temperatur, jak dodaje, kopcących kominów było tyle, co zawsze.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Pijak19:47, 15 marca 2018
Jeżeli już mówimy o gazach należy wspomnieć o roślinach strączkowych np fasola, groch, bób i do potraw z nich robionych należy dodawać farb spożywczych to będzie wiadomo kto puszcza tajne gazy trujące i będzie można takiego osobnika surowo ukarać za zatruwanie powietrza bo będzie pierdział widocznie wzrokowo czyli na kolorowo
Szarak19:14, 14 marca 2018
@Zszokowana
A gdzie tu niby napisane jest że "blokusy" coś gdzieś odkryły? Jakieś uprzedzenia masz do "blokusów" czy jak, że tak piszesz? Przecież te zdjęcia mógł zrobić ktoś kto mieszka w tamtej okolicy, a tam raczej blokowisk nie ma.
smok16:08, 14 marca 2018
W rejonie św. Anny i Klikuszówki dzisiaj rano tak śmierdziało, jakby ktoś przez noc spalił tonę śmieci. Nie dało się oddychać, bo ten smród aż drapał po gardle.
gq14:05, 14 marca 2018
Cala cywilizowana Europa już dawno odeszła od XIX w. metod ogrzewania budynków. Polacy jak widać wola smród węgla i pyl w powietrzu. Pewne pokolenie musi po prostu ?odejść?. Do tego czasu niewiele się zmieni. Naprawdę chce wam się łazić do tego pieca codziennie za oszczędność paru stów, które i tak wydacie na jakieś bzdury? Toaletę macie w domu czy dalej do wychodka chodzicie? Świat idzie do przodu.
normal13:58, 14 marca 2018
niema ogólnodostępnego paliwa które podczas spalania nie wytwarza dymu lub pary z komina tak jak niema pojazdu (oprócz elektrycznych) z których nie leci dym z rury wydechowej - przestańcie już wariować na tym punkcie społeczeństwo powinno się leczyć z donosicielstwa i kapusiostwa.
para buch13:42, 14 marca 2018
Póki gaz czy olej będzie tak opodatkowany to nic się nie zmieni. A ten słynny polski węgiel to dziadostwo zasiarczone co widać na zdjęciach, już ruski lepszy.
Baca miescon13:03, 14 marca 2018
Ale mi to nowość jak coś wysyłasz to sie podpisz z imienia i nazwiska ecoludku
OiPxz13:02, 14 marca 2018
Co to za sensacje robicie ? Dzisiaj jechałem w rejonie kotłowni na szaflarskiej i z duzego komina czarny dym lecial i co ? Zamknac kotłownie?
ja13:00, 14 marca 2018
i pewnie juz tak zostanie , zmniejszenie Vat-u na gaz /prąd lub zmniejszenie bardzo drogich przesyłów i opłat abonamentowych mogło by znacznie pomóc w przeciwieństwie do różnego rodzaju wykładów na temat spalania śmieci itp .
Zszokowana12:51, 14 marca 2018
Szok, blokusy po latach odkryły, że wieczorem rozpala się na noc w piecu naszym "najlepszej jakości" polskim węglem bo takie cuda są na składach. Szok i niedowierzanie. Jak żyć?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij