Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
15.04.2018, 19:45 | czytano: 1380

Wyróżnienie dla Michała Adamowskiego

zdj. Michał Adamowski

Nasz fotoreporter kolejny raz zdobył wyróżnienie w konkursie "Poznaj Podhale". Uwagę jurorów zwróciło zdjęcie wykonane podczas Festynu Białczańskiego w Białce Tatrzańskiej.

Ambasadorami konkursu, oceniającymi zdjęcia w kilku kategoriach (przyroda, tradycja, zabawa i sport) są: Martyna Wojciechowska - podróżniczka i dziennikarka, b. redaktor naczelna „National Geographic” oraz „National Geographic Traveler Magazine”, dyrektor programowa kanału podróżniczego Travel Channel, obecnie kieruje miesięcznikiem „Kaleidoscope”; Tomasz Tomaszewski - doktor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Członek ZPAF-u, agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji National Geographic Creative w Waszyngtonie oraz American Society of Media Photographers, od 25 lat współpracuje z „National Geographic”, od roku 1999 jest głównym konsultantem jego polskiej edycji; Marcin Kin - fotograf, który zwiedził najdalsze zakątki świata. Dokumentalista imprez sportowych w Polsce i na świecie. Dwukrotnie uczestniczył w himalajskich ekspedycjach z Andrzejem Bargielem oraz tworzył reportaże z Rajdu Dakar; Bartłomiej Jurecki - absolwent Krakowskiej Szkoły Artystycznej i Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, na co dzień fotografuje dla Tygodnika Podhalańskiego, jest laureatem wielu konkursów oraz Grzegorz Kapla - pisarz i podróżnik.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
DARO :)19:58, 15 kwietnia 2018
GRATULACJE

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij