Wtorek, 22 styczeń 2019, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Nowy Targ i okolice
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
-13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
pogodnie
-12°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 73%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
15.04.2018, 19:45 | czytano: 1412

Wyróżnienie dla Michała Adamowskiego

zdj. Michał Adamowski

Nasz fotoreporter kolejny raz zdobył wyróżnienie w konkursie "Poznaj Podhale". Uwagę jurorów zwróciło zdjęcie wykonane podczas Festynu Białczańskiego w Białce Tatrzańskiej.

Ambasadorami konkursu, oceniającymi zdjęcia w kilku kategoriach (przyroda, tradycja, zabawa i sport) są: Martyna Wojciechowska - podróżniczka i dziennikarka, b. redaktor naczelna „National Geographic” oraz „National Geographic Traveler Magazine”, dyrektor programowa kanału podróżniczego Travel Channel, obecnie kieruje miesięcznikiem „Kaleidoscope”; Tomasz Tomaszewski - doktor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Członek ZPAF-u, agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji National Geographic Creative w Waszyngtonie oraz American Society of Media Photographers, od 25 lat współpracuje z „National Geographic”, od roku 1999 jest głównym konsultantem jego polskiej edycji; Marcin Kin - fotograf, który zwiedził najdalsze zakątki świata. Dokumentalista imprez sportowych w Polsce i na świecie. Dwukrotnie uczestniczył w himalajskich ekspedycjach z Andrzejem Bargielem oraz tworzył reportaże z Rajdu Dakar; Bartłomiej Jurecki - absolwent Krakowskiej Szkoły Artystycznej i Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, na co dzień fotografuje dla Tygodnika Podhalańskiego, jest laureatem wielu konkursów oraz Grzegorz Kapla - pisarz i podróżnik.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
DARO :)19:58, 15 kwietnia 2018
GRATULACJE
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij