Wtorek, 22 styczeń 2019, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Nowy Targ i okolice
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
-13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
pogodnie
-12°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 73%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
15.04.2018, 22:00 | czytano: 868

Akcja "Bezpiecznie na nartach" ze statuetką Sukces Roku

Akcja, której pomysłodawcą jest Tomasz Witek z Białki Tatrzańskiej, została doceniona podczas Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018.

Otylia Jędrzejczak, Viola Piekut, Katarzyna Figura, Beata Tadla - to tylko niektórzy laureaci tegorocznych statuetek wręczanych podczas Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018. Wydarzenie, na którym co roku skupia się uwaga świata mediów, sztuki i biznesu w Polsce, odbyło się już po raz siódmy.

Organizatorem i pomysłodawcą nagród jest wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy” Mariusz Pujszo - Już po raz siódmy nagrodziliśmy wyjątkowe osobowości, które poprzez swoją pracę czy działalność w minionym roku zasłużyły na wyróżnienie. Statuetki co roku zostają przyznane w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”.

Zimowa akcja „Bezpiecznie na Nartach” została uhonorowana statuetką „Sukces Roku 2018”. Sama statuetka jest pięknym zakończeniem trzeciej edycji akcji, powstałej z inicjatywy Tomasza Witka. Od 3 lat w sezonie zimowym w okresie ferii miasteczko akcji odwiedza stoki narciarskie Podhala. Podczas eventów dla uczestników są przygotowane zajęcia praktyczne, wesołe zabawy dla najmłodszych oraz liczne niespodzianki. Nad całością czuwa profesjonalnie przygotowana kadra z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Główny cel? - Jak bezpiecznie zjeżdżać ale również jak udzielić pierwszej pomocy osobie która uległa wypadkowi na stoku – podkreśla Tomasz Witek.

Ambasadorami akcji „Bezpiecznie na Nartach” są Justyna Kowalczyk, Nina Nocoń, Rafał Sonik, Szczepan Karpiel- Bułecka, Jacek Rozenek, Szymon Chyc- Magdzin, Gabriel Samolej oraz Jakub B. Bączek. Możemy także wstępnie podsumować tegoroczną edycję akcji. Wydarzenie obserwowało w Internecie 1,5 mln osób, a na stokach narciarskich w eventach uczestniczyło kilka tysięcy osób

Tegoroczna gala została zorganizowana w hotelu Pałac i Folwark Łochów. Na scenie pojawili się między innymi: Izabela Trojanowska, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Izabella Żebrowska, Agnieszka Wiechnik oraz niesamowicie energiczne i niesamowite Ladies of Power.

Akcję od początku wspierają Podhale24.pl, Narty.malopolskaonline.pl i Malopolskaonline.pl.

Źródło: materiały prasowe Bezpiecznie na Nartach - Wspólnie dla bezpieczeństwa
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
gronkowianka10:40, 16 kwietnia 2018
Ale Tomek pochodzi z Gronkowa a nie z Białki Tatrzańskiej ; niemniej serdeczne gratulacje za akcję :-)
Artur Kasperek22:50, 15 kwietnia 2018
Brawo Tomasz!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij