Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
16.04.2018, 19:40 | czytano: 955

Wernisaż prac absolwentów Kenara (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

W Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem zorganizowano akcję otwartych drzwi połączoną z wernisażem prac tegorocznych absolwentów szkoły.

– Odwiedziło nas sporo zarówno maluchów, którzy może kiedyś w przyszłości będą naszymi uczniami, jak również takich, którzy w tym i przyszłym roku będą startować do naszej szkoły – podsumował akcję otwartych drzwi Marek Król-Józaga, wicedyrektor szkoły.

Odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć szkołę i sale zajęciowe od środka, ale również zobaczyć w jaki sposób prowadzone są zajęcia. – Muszą to być uzdolnieni ludzie, żeby nie męczyli się tutaj, żeby nauka była pasją – zaznacza wicedyrektor szkoły.

Tego samego dnia wieczorem w Szkolnej Galerii „Strug” odbył się wernisaż prac tegorocznych absolwentów. – W szkole mamy cztery specjalności, które są tu reprezentowane.: snycerstwo, meblarstwo, lutnictwo i grafika – wymienia Marek Król-Józaga.

Przybyli do galerii mogli zobaczyć skrzypce, gitarę i wiolonczelę. Były również meble oraz rzeźby przedstawiające więź dwojga ludzi. Nie zabrakło także projektów graficznych przedstawionych w książkach i filmach, a nawet na deskorolkach.

ms zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
e222:40, 16 kwietnia 2018
Super!! Gratulacje!!!

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij