Poniedziałek, 23 lipiec 2018, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Zakopane i okolice
przewaga chmur
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 53%
deszcz
24°
Wiatr: 8.7 km/h Wilgotność: 61%
przewaga chmur
25°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
23°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
24°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.04.2018, 19:40 | czytano: 933

Wernisaż prac absolwentów Kenara (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

W Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem zorganizowano akcję otwartych drzwi połączoną z wernisażem prac tegorocznych absolwentów szkoły.

– Odwiedziło nas sporo zarówno maluchów, którzy może kiedyś w przyszłości będą naszymi uczniami, jak również takich, którzy w tym i przyszłym roku będą startować do naszej szkoły – podsumował akcję otwartych drzwi Marek Król-Józaga, wicedyrektor szkoły.

Odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć szkołę i sale zajęciowe od środka, ale również zobaczyć w jaki sposób prowadzone są zajęcia. – Muszą to być uzdolnieni ludzie, żeby nie męczyli się tutaj, żeby nauka była pasją – zaznacza wicedyrektor szkoły.

Tego samego dnia wieczorem w Szkolnej Galerii „Strug” odbył się wernisaż prac tegorocznych absolwentów. – W szkole mamy cztery specjalności, które są tu reprezentowane.: snycerstwo, meblarstwo, lutnictwo i grafika – wymienia Marek Król-Józaga.

Przybyli do galerii mogli zobaczyć skrzypce, gitarę i wiolonczelę. Były również meble oraz rzeźby przedstawiające więź dwojga ludzi. Nie zabrakło także projektów graficznych przedstawionych w książkach i filmach, a nawet na deskorolkach.

ms zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
e222:40, 16 kwietnia 2018
Super!! Gratulacje!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij