Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.04.2018, 20:21 | czytano: 1273

Staż Kishin Juku Aiki JuJutsu w Ostrowsku (zdjęcia)

zdj. organizatora

W Ostrowsku odbył się kolejny Staż Kishin Juku Aiki Jujutsu, zorganizowany przez Szkołę Walki Yamabushi która jest jedyną w Polsce szkoła posiadając usprawnienia do nauczania tego stylu sztuk walki.

Twórca szkoły Shuhan Makoto Kojima zaprosił jej przedstawicieli do udziału w ogólnoświatowym Seminarium Kishin Juku do Japonii które odbędzie się w listopadzie bieżącego roku, w związku z tym główny Mistrz szkoły Kyoden Dairi Aleksander Kozieł wraz z Chuden Sebastianem Westrychem organizują takie staże by doskonalić swoją technikę, a także promować Kishin Juku w Polsce.

W stażu wzięli udział również Mistrzowie przybyli z różnych rejonów Polski między innymi Hanshi Ryszard Gumiński i Mariusz Błaszkiewicz znani w całej Polsce prekursorzy JuJutsu. Z liczą grupą uczniów w stażu wziął udział Sempai Maciej Tański prowadzący Sekcje Jiu Jitsu Podhale, by zapoznać się z technikami Kishin Juku.

Na drugiej części sali pod przewodnictwem Shihan Krzysztofa Raźnego odbył się egzamin na najwyższy stopień uczniowski 1 kyu (brązowy pas) Ju Jutsu.

Przed wyjazdem do Kioto na pewno odbędą się kolejne staże szkoleniowe, na które serdecznie zapraszamy nie tylko osoby/ które mają do czynienia ze sztukami walki, ale również osoby, które chcą rozpocząć przygodę z nimi.

źródło: organizatorzy
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
bolek z gdańska20:38, 18 kwietnia 2018
A te sukienkin nie przeszkadzają ???
bolek z gdańska20:37, 18 kwietnia 2018
A kto i gdzie to reklamował ???? Chętnie przyszedłbym na taki staż
Organizator10:36, 17 kwietnia 2018
Udział w stażu był bezpłatny
Adept00:46, 17 kwietnia 2018
Fajna impreza ... ciekawe ile trzeba było zapłacić za udział
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij