Czwartek, 05 grudzień 2019, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 77
Clear
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clear
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
04.05.2018, 21:41 | czytano: 1507

Majówka w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

Wielu turystów wybrało w długi weekend Rabkę-Zdrój na majówkę.

To z myślą o nich miasto przygotowało na pierwsze dni maja kilka atrakcji. Majówkę rozpoczął koncert w amfiteatrze zespołu Cała Góra Barwinków. 3 maja w kościele św. Teresy odbyły się uroczystości Święta Konstytucji, na zakończenie których na deptaku koło fontanny ze słonikami odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Rabka-Zdrój. A popołudniu w amfiteatrze rozpoczął się Majówkowy Piknik Rodzinny, którego głównym punktem był pokaz samochodów retro w ramach XVIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych, który zawitał tego dnia do miasta.

r/ zdjęcia Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij