Środa, 17 październik 2018, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Szczawnica i okolice
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pogodnie
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 76%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 61%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 75%
10.05.2018, 21:58 | czytano: 1850

Nocny turniej siatkówki

zdj. Dorota Hudomięt

19 maja na Orliku w Rabie Wyżnej odbędzie się nietypowy, bo nocny turniej siatkówki pn. "Nocne Granie Na Tartanie".

- Wydarzenie to organizujemy z myślą o wszystkich, dla których gra do 18:00 czy 20:00 to niedosyt. Gramy od zachodu do wschodu słońca - informują organizatorzy. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 21.

W turnieju weźmie udział około 50 zawodników ze Śląska, Krakowa, Szczawnicy, Czarnego Dunajca, Raby Wyżnej oraz okolic Nowego Targu.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są jeszcze do 14 maja. Szczegóły: TUTAJ

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij